Słuchawki w stylu vintage - idealne dopełnienie jesiennej stylizacji

AnnaK 

Nauszne słuchawki powinny oczywiście jak najlepiej spełniać swoją podstawową funkcję emisji dźwięku, ale również być ozdobą i uzupełnieniem stylizacji. Oba te zadania spełnia model RETRO DJ2 HP-600 od Maxella, którego design inspirowany jest poprzednią epoką, za to wnętrze wypełnione jak najbardziej współczesną technologią.

Słuchawki w stylu vintage - idealne dopełnienie jesiennej stylizacji

Konstrukcja oparta została na klasycznej i eleganckiej metalowej ramce, która świetnie współgra ze sporymi okrągłymi nausznikami. Na zewnętrz powleczono je gładkim materiałem i wykończono metalicznymi elementami, co nadaje całości retro charakteru. Wewnętrzna część nauszników wyposażona została w miękkie nakładki, które gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

Stylowość modelu RETRO DJ2 HP-600 od Maxella podkreśla również spiralnie skręcony przewód, minimalizujący jednocześnie ryzyko plątania się. Połączenie wbudowanego na kablu mikrofonu z funkcjami wywoływania i odbierania połączeń oraz regulacji poziomu głośności sprawiają, że ze słuchawek można wygodnie korzystać nawet będąc w ruchu.

Pełnowymiarowe miękkie poduszki uszne doskonale wyciszają wszystkie zewnętrzne hałasy i pozwalają cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Stalowy pałąk wyposażono w możliwość regulacji, a dopasowanie rozmiaru słuchawek do indywidualnych potrzeb sprawia, że pozostają one na swoim miejscu nawet przy dynamicznym poruszaniu się. Model RETRO DJ2 HP-600 od Maxella dostępny jest w trzech klasycznych kolorach: brązowym, czarnym i białym, a jego cena na polskim rynku to ok. 100 zł.

 

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia min.  20 Hz

Pasmo przenoszenia max.  20 000 Hz

Czułość  95 dB/mW

Impedancja 32 ohm

Wejście 3.5 mm

Wbudowany mikrofon

Długość przewodu 1.2 m

Waga 400 g

AnnaK
Autor

AnnaK

Publikacje tego autora