Technologiczny postęp. Xbox Scarlett w natarciu!

Jarosław Zabojszcz 

Znana firma produkująca komputery i cały sprzęt komputerowy zapowiedziała, że w 2020 roku wypuści na rynek super konsolę. W zasadzie dwie odmiany urządzenia, które ma zrewolucjonizować cały przemysł komputerowy.

Technologiczny postęp. Xbox Scarlett w natarciu!

PLOTKI CZY PRAWDA?

Termin wypuszczenia na rynek konsoli Xbox Scarlett zbliża się wielkimi krokami i co prawda do 2020 roku zostało jeszcze około 2 lat, to o tym nowym urządzeniu mówi się już coraz więcej i coraz częściej. Rynek musi być przygotowany na przyjęcie Scarlett i musi przyjąć ją jak najlepiej.

Mówi się dużo, że dzięki tej właśnie konsoli będzie można grać bez opóźnień, że będzie ona konsolą nowej generacji i że będzie pracowała razem z chmurą i to na super nowoczesnych podzespołach.

PREMIERA DWÓCH URZĄDZEŃ

Xbox Scarlett (więcej na: https://nowakonsola.pl/k/konsola-xbox-scarlett/) ma być ostatnią konsolą produkowaną przez słynnego producenta, ponadto ma wystąpić w dwóch rodzajach urządzeń do grania.

Pierwsze urządzenie ma być super maszynką do gry a przy tym dostępną cenowo. Drugie urządzenie to konsola, która oparta ma być na streamingu i całkowicie wyeliminować ma wszelkiego rodzaju opóźnienia. Okazuje się więc, że przyszłościowo możliwe stanie się granie płynne i nie polegające na ciągłym graniu opartym na mocy obliczeniowej swojego własnego sprzętu. Ten fakt ma okazać się prawdziwą rewolucją i to już w niedalekim czasie.

Ponadto oba urządzenia mają pracować z chmurą i być wyprodukowane w oparciu o bardzo dobre podzespoły.

JESZCZE BARDZIEJ WYDAJNY SPRZĘT

Druga wersja Xbox Scarlett ma być jeszcze bardziej wydajniejsza i ma obsłużyć najnowsze technologie. Ten cud techniki może mieć zapisane na swoim dysku twardym wszystkie gry i być następcą ostatniego Xbox One.

Jednak ten rodzaj konsoli ma mieć również znacznie wyższą cenę.

Urządzenia mają mieć premierę równocześnie czyli producent ma zaskoczyć wszystkich w jednym czasie. Ważne jest, że reklamowane konsole będą dostępne i dla osób, które nie posiadają zbyt dużo środków pieniężnych i dla osób, które chcą grać profesjonalnie i zapłacą za odpowiedni sprzęt konkretne pieniądze.

 

Jarosław Zabojszcz
autor

Jarosław Zabojszcz